Exclusive 82%

100g Šokolado plytelės

Kokybiškas šokoladas vis labiau vertinamas pasaulinio lygio mitybos ir sveikatos specialistų. Jie pripažįsta, kad šis jau beveik du šimtmečius žmonijos gaminamas produktas yra naudingas mūsų sveikatai.

Turėdami tai omenyje sukūrėme išskirtinai dideliu kakavos kiekiu praturtintą TAI TAU EXCLUSIVE 82 % šokoladą. Jo vertė atsiskleidžia vos paėmus jį į rankas – lengvai galite užuosti sodrų aromatą, o paragavę – pajusti brandų ir maloniai kartoką jo skonį.

Šį juodąjį šokoladą gaminame iš aukščiausios klasės žaliavų, atkeliavusių iš Dramblio Kaulo Kranto, Ganos ir Ekvadoro. Šiose šalyse kakavmedžiams skiriamas milžiniškas dėmesys ir rūpestis. Ten esančiuose ūkiuose subrandinamos geriausios kokybės kakavos pupelės, kurių skonių gama puikiai atsiskleidžia šiame išskirtiniame produkte.

Sudėtis

Trinta kakava (pagaminta iš rūšinių GANA ir DRAMBLIO KAULO KRANTAS kakavos pupelių), cukrus, kakavos sviestas, rapsų lecitinas (emulsiklis), vanilinas (kvapioji medžiaga). Kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 82%.

Be dirbtinių priedų ir skonių stipriklių

Mūsų šokoladuose nerasite jokių konservantų, hidrogenizuotų augalinių riebalų, kakavos miltelių, skonio stipriklių ar kitų dirbtinių maisto priedų.

Aukščiausios rūšies kavos pupelės

Savo produkcijai gaminti naudojame tik aukščiausios rūšies kavos pupeles iš Ekvadoro, Ganos ir Dramblio Kaulo Kranto.

Skanus sveikumas

Mūsų gaminiai tinka visiems besirūpinantiems savo sveikata – juose gausu antioksidantų, A, B ir E grupės vitaminų.

/