Apie mus

Įžanga

Nuo 2009-ųjų gaminame itin kokybišką natūralų rūšinį šokoladą. Šio klasikinio, autentiško gardėsio receptūrą kruopščiai kūrėme semdamiesi įkvėpimo iš kelionių po pasaulį ir atidžiai klausydamiesi senųjų Lietuvos šokolado meistrų įžvalgų. Pasitelkę senųjų meistrų darbo metodus bei savo patirtį, sukūrėme išskirtinius EXCLUSIVE šokoladus ir saldainius, kuriuos didžiuodamiesi pristatome Jums.

Apie mus

Puikų mūsų produktų skonį lemia ne tik išskirtiniai receptai, bet ir itin kokybiški ingredientai. Gamindami savo šokoladą naudojame rūšines kakavos pupeles iš Dramblio Kaulo Kranto, Ganos bei Ekvadoro, bei mūsų meistrų atrinktą kakavos sviestą ir cukrų.

Kuo aukštesnės rūšies šokoladas – tuo mažiau jame turi būti natūralaus emulsiklio lecitino. Savo receptuose ne tik iki minimumo ribojame jo kiekį, bet ir atsakingai renkamės, kokią jo rūšį naudoti. Todėl vietoj genetiškai modifikuotų sojų lecitino naudojame natūralų – išgaunamą iš rapsų.

Be to, EXCLUSIVE šokoladuose nerasite ir konservantų, hidrogenizuotų augalinių riebalų, kakavos miltelių, skonio stipriklių, maisto priedų ar dažiklių.

Mūsų šokoladuose gausu antioksidantų bei A, E ir B grupės vitaminų. Pastarojo kai kuriuose šokoladuose rasite mažiau – tam, kad juo saugiai galėtų mėgautis vaikai.

Šokolado gamybą atidžiai sekame ir kontroliuojame kiekviename žingsnyje. Tik taip galime būti tikri, kad klientams pateikiame tokius produktus, už kuriuos galime drąsiai pasirašyti savo vardu.

Šaparniai, EXCLUSIVE kūrėjai

Mūsų misija

Išskirtinis šokoladas

Mūsų misija

Mes – šeima, kurioje šokoladą myli visi nuo vyriausio iki jauniausio. Šokolado gamyba gerai pažįstama jau kelių mūsų šeimos kartų atstovams. Išlaikydami šias žinias artimiausių žmonių rate kuriame tik aukščiausios rūšies šokoladą. Juk jo kokybė – tai pažadas ne tik mūsų klientams, bet ir įsipareigojimas mūsų šeimos vardo garbei.

Exclusive šokoladas – tai meilė sau, gebėjimas mėgautis akimirka. Būtinybę apie tai priminti kitiems ir pagardinti tą momentą puikaus skonio gardėsiu laikome savo tikslu. Mūsų siekiamybė – kad kuo daugiau žmonių galėtų, gebėtų ir mokėtų džiaugtis gyvenimu. Manome, kad gabalėlis šokolado kiekvienam yra tobulas raktas į šios galimybės atradimą.

Išskirtinis šokoladas

Mes vertiname

Dėmesys klientui

Visada stengiamės pranokti lūkesčius ir nuspėti, kas mūsų klientams suteiktų daugiau džiaugsmo.

Aukščiausia kokybė

Esame atsakingi kiekviename žingsnyje – nuo ingredientų parinkimo iki tobulo receptų išpildymo.

Nuolatinis tobulėjimas

Norėdami visad likti priekyje nuolat investuojame į techniką ir geriname savo gamybos procesus.

/

Sertifikatai

Siekiame
aukščiausios kokybės

ES finansinė parama

Ypatinga parama išskirtiniams produktams

2016 metų pabaigoje pasirašėme sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra dėl naujo projekto įgyvendinimo ir finansavimo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Projektas „UAB „Meškėnas“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra“ (kodas: 03.2.1-LVPA-K-801-02-0103) dalinai finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“. Projekto vertė 88 395,00 Eur. Projektui skirtas 44 197,50 Eur finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

UAB „Meškėnas“ Kauno rajone gamina rūšinį šokoladą „Tai Tau“ (šviesų, vidutinį ir tamsų), konditerinį šokoladą kepiniams, taip pat glaistus, žaliavinį šokoladą, kremus ir įdarus pieno pramonei (ledams ir varškės sūreliams) ir konditerijai (miltiniams gaminiams, forminiam šokoladui ir saldainių gamybai).

Europos sąjungos parama UAB „Meškėnui” „Eksportas į naujas rinkas ir naujus segmentus”

Pasinaudoję ES parama pagal priemonę „Naujos galimybės“ gavome progą pristatyti savo produkciją Europos ir Vidurio Rytų šalims.

2014 ir 2015 metais dalyvavome 5 tarptautinėse parodose Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Nyderlanduose. Jų metu užmegzti ryšiai leido plėsti veiklą užsienio rinkose ir aktyviai didinti eksporto apimtis.

Sėkmingai įgyvendindami projektą ir jo metu užmezgę naujų kontaktų su užsenio partneriais 2014 metais padidinome eksportą 16%. Šiais metais šį rodiklį dar padidinome – iki 19,17%. Radę naujus partnerius atvėrėme duris į Kanados, Bulgarijos, Kataro, Jungtinių Arabų Emyratų ir Irano rinkas.

Projektas UAB „Meškėnas“ konkurencingumo ir produktyvumo didinimas” (kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-04-263) buvo dalinai finansuojamas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“. Projekto apimtis 0,05 mln. eurų, iš kurių 0,03 mln. eurų finansavimas buvo skirtas iš Europos regioninės plėtros fondo.

UAB „Meškėnas“ Kauno rajone gamina rūšinį šokoladą „Tai Tau” (šviesų, vidutinį ir tamsų), konditerinį šokoladą kepiniams, taip pat glaistus, žaliavinį šokoladą, kremus ir įdarus pieno pramonei (ledams ir varškės sūreliams) ir konditerijai (miltiniams gaminiams, forminiam šokoladui ir saldainių gamybai).

UAB “Meškėnas” užsienio rinkų plėtra

“UAB „Meškėnas“ įgyvendina projektą, kurio tikslas – bendrovės konkurencingumo didinimas. Pagrindinis projekto uždavinys – užsienio rinkų plėtra. Projekto metu numatoma dalyvauti 8 tarptautinėse užsienio parodose. Tai leis padidinti bendrovės ir jos produkcijos žinomumą bei sustiprinti konkurencingumą rinkoje.

Projekto pradžia – 2019 m. liepa, planuojama pabaiga – 2021 m. vasaris. Projektas Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-05-0280 „UAB „Meškėnas“ užsienio rinkų plėtra“ dalinai finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“. Projektui skirtas 42 tūkst. eurų finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo.