Apie mus

Įžanga

Nuo 2009-ųjų gaminame itin kokybišką natūralų rūšinį šokoladą. Šio klasikinio, autentiško gardėsio receptūrą kruopščiai kūrėme semdamiesi įkvėpimo iš kelionių po pasaulį ir atidžiai klausydamiesi senųjų Lietuvos šokolado meistrų įžvalgų. Pasitelkę senųjų meistrų darbo metodus bei savo patirtį, sukūrėme išskirtinius EXCLUSIVE šokoladus ir saldainius, kuriuos didžiuodamiesi pristatome Jums.

Apie mus

Puikų mūsų produktų skonį lemia ne tik išskirtiniai receptai, bet ir itin kokybiški ingredientai. Gamindami savo šokoladą naudojame rūšines kakavos pupeles iš Dramblio Kaulo Kranto, Ganos bei Ekvadoro, bei mūsų meistrų atrinktą kakavos sviestą ir cukrų.

Kuo aukštesnės rūšies šokoladas – tuo mažiau jame turi būti natūralaus emulsiklio lecitino. Savo receptuose ne tik iki minimumo ribojame jo kiekį, bet ir atsakingai renkamės, kokią jo rūšį naudoti. Todėl vietoj genetiškai modifikuotų sojų lecitino naudojame natūralų – išgaunamą iš rapsų.

Be to, EXCLUSIVE šokoladuose nerasite ir konservantų, hidrogenizuotų augalinių riebalų, kakavos miltelių, skonio stipriklių, maisto priedų ar dažiklių.

Mūsų šokoladuose gausu antioksidantų bei A, E ir B grupės vitaminų. Pastarojo kai kuriuose šokoladuose rasite mažiau – tam, kad juo saugiai galėtų mėgautis vaikai.

Šokolado gamybą atidžiai sekame ir kontroliuojame kiekviename žingsnyje. Tik taip galime būti tikri, kad klientams pateikiame tokius produktus, už kuriuos galime drąsiai pasirašyti savo vardu.

Šaparniai, EXCLUSIVE kūrėjai

Mūsų misija

Išskirtinis šokoladas

Mūsų misija

Mes – šeima, kurioje šokoladą myli visi nuo vyriausio iki jauniausio. Šokolado gamyba gerai pažįstama jau kelių mūsų šeimos kartų atstovams. Išlaikydami šias žinias artimiausių žmonių rate kuriame tik aukščiausios rūšies šokoladą. Juk jo kokybė – tai pažadas ne tik mūsų klientams, bet ir įsipareigojimas mūsų šeimos vardo garbei.

Exclusive šokoladas – tai meilė sau, gebėjimas mėgautis akimirka. Būtinybę apie tai priminti kitiems ir pagardinti tą momentą puikaus skonio gardėsiu laikome savo tikslu. Mūsų siekiamybė – kad kuo daugiau žmonių galėtų, gebėtų ir mokėtų džiaugtis gyvenimu. Manome, kad gabalėlis šokolado kiekvienam yra tobulas raktas į šios galimybės atradimą.

Išskirtinis šokoladas

Mes vertiname

Dėmesys klientui

Visada stengiamės pranokti lūkesčius ir nuspėti, kas mūsų klientams suteiktų daugiau džiaugsmo.

Aukščiausia kokybė

Esame atsakingi kiekviename žingsnyje – nuo ingredientų parinkimo iki tobulo receptų išpildymo.

Nuolatinis tobulėjimas

Norėdami visad likti priekyje nuolat investuojame į techniką ir geriname savo gamybos procesus.

/

Sertifikatai

Siekiame
aukščiausios kokybės