Exclusive 62%

100g Šokolado plytelės

Šokolado atsargos – tiesiog nepamainomas dalykas visiems, kurie ruošiasi žygiams ar kitai daug energijos reikalaujančiai veiklai. Taip pat žinoma, kad juodasis šokoladas tonizuoja ne tik mūsų kūną, bet ir protą. Vos keli gabalėliai šio gaminio pradeda susikaupti ir pagerina smegenų veiklą.

Juodasis šokoladas TAI TAU EXCLUSIVE 62 % pasižymi ne tik šiomis savybėmis, bet ir išsiskiria kokybiško juodojo šokolado sodriu, prabangiu aromatu bei švelnesniu skoniu. Tai suteikia šiek tiek mažesnis naudojamos kakavos kiekis.

Gamindami šį šokoladą naudojame tik rūšines kakavos mases iš Ekvadoro, Ganos ir Dramblio Kaulo kranto . Ekvadoro, Ganos ir Dramblio Kaulo kranto kakavos pupelių rūšys auginamos regionuose, kurių pavadinimai jau seniai tapo aukščiausios kokybės kakavos sinonimais.

Sudėtis

Trinta kakava (pagaminta iš rūšinių GANA, EKVADORAS ir DRAMBLIO KAULO KRANTAS kakavos pupelių), cukrus, kakavos sviestas, rapsų lecitinas (emulsiklis). Kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 62%.

Be dirbtinių priedų ir skonių stipriklių

Mūsų šokoladuose nerasite jokių konservantų, hidrogenizuotų augalinių riebalų, kakavos miltelių, skonio stipriklių ar kitų dirbtinių maisto priedų.

Aukščiausios rūšies kavos pupelės

Savo produkcijai gaminti naudojame tik aukščiausios rūšies kavos pupeles iš Ekvadoro, Ganos ir Dramblio Kaulo Kranto.

Skanus sveikumas

Mūsų gaminiai tinka visiems besirūpinantiems savo sveikata – juose gausu antioksidantų, A, B ir E grupės vitaminų.

/