Exclusive 35%

100g Šokolado plytelės

Smaližiai žino, jog kuo mažiau kakavos yra šokolade, tuo jo skonis aromatas – švelnesnis, o tekstūra – minkštesnė. Todėl saldumynų mėgėjai dažniau renkasi pieninį, o ne juodąjį šokoladą.

Ieškantiems išskirtinio skanėsto sukūrėme kreminio glotnumo TAI TAU EXCLUSIVE 35 % pieninį šokoladą. Ragaudami jį pajusite tikrą skonio melodiją, kurioje puikiai dera kakavos sodrumas ir pieno saldumas.

Šiame šokolade naudojami kruopščiai atrinkti ingredientai, kurie niekuo nenusileidžia daugiau kakavos turintiems TAI TAU EXCLUSIVE šokoladams. Klasikiniame pieninio šokolado recepte apjungėme geriausios kokybės kakavos masę iš Ganos ir švelnią Alpių karvių pieno grietinėlę iš Šveicarijos.

Sudėtis

Cukrus, kakavos sviestas, trinta kakava (pagaminta iš rūšinių GANA kakavos pupelių), grietinėlės milteliai, nugriebto pieno milteliai, rapsų lecitinas (emulsiklis). Kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 35%.

Be dirbtinių priedų ir skonių stipriklių

Mūsų šokoladuose nerasite jokių konservantų, hidrogenizuotų augalinių riebalų, kakavos miltelių, skonio stipriklių ar kitų dirbtinių maisto priedų.

Aukščiausios rūšies kavos pupelės

Savo produkcijai gaminti naudojame tik aukščiausios rūšies kavos pupeles iš Ekvadoro, Ganos ir Dramblio Kaulo Kranto.

Skanus sveikumas

Mūsų gaminiai tinka visiems besirūpinantiems savo sveikata – juose gausu antioksidantų, A, B ir E grupės vitaminų.

/