Naujienos

TAITAU EXCLUSIVE 62% pelnė aukčiausią – 3 žvaigždučių “Superior taste award” apdovanojimą
2017-07-17

UAB “Meškėnas” savo produkciją vertinimui pristatė tarptautiniame prestižiniame konkurse „Superior Taste Award“.  125 Europos kulinarijos ir someljė institucijų nariai bei maisto ekspertai TAITAU EXCLUSIVE linijos šokoladus įvertino auksinėmis žvaigždutėmis: aukščiausią 3 žvaigždučių apdovanojimą gavo TAITAU EXCLUSIVE 62 % juodasis šokoladas, 2 žvaigždučių apdovanojimą gavo TAITAU EXCLUSIVE 72 % juodasis šokoladas, 1 žvaigždutės apdovanojimą gavo TAITAU EXCLUSIVE 82% juodasis šokoladas. Tai pripažintas skonio meistrų įvertinimas liudijantis šių šokoladų išskirtinį skonį ir kokybę. Šie prestižiniai apdovanojimai buvo įteikti šių metų birželio keturioliktą dieną Briuselyje pagrindinei UAB “Meškėnas” akcininkei Agnei Šaparnytei.

Tarptautinio skonio ir kokybės instituto (International Taste and Quality Institute (iTQi) kasmet rengiamas konkursas „Superior Taste Award“ skirtas apdovanoti išskirtinėms maisto ir gėrimų rūšims iš viso pasaulio. Produktai vertinami pagal jų kvapą, vaizdą, skonį, skaidrumą ir kitas savybes, komisijos nariams neturint jokios išankstinės informacijos apie gaminį, tad apdovanojimus pelno tik atitinkantys aukščiausius skonio ir kokybės kriterijus.

 

“SIAL” paroda Paryžiuje
2016-09-14

“Meškėnas” kartu su savo atstovais pristatys “Tai Tau” šokolado gaminius tarptautinėje parodoje “SIAL”, kuri vyks šių metų, spalio 16-20 dienomis, Paryžiuje.

EXLUSIVE 50 G. NAUJIENA
2016-09-14

Šokoladų naujiena, Exclusive kolekcijos 50 gramų šokolado plytelės.
main